Akcja charytatywna z firmą Douglas. Zbieramy pieniądze na fundację “Kwiat Kobiecości”!

Czy poprzez zakup biżuterii możesz przyczynić się do tego, aby świat stał się lepszym, bardziej przyjaznym miejscem? Tak! Współpraca firmy jubilerskiej Boska z drogerią Douglas oraz Organizacją Kwiat Kobiecości daje ci taką sposobność. Tworzymy wyjątkowe bransoletki charytatywne, dostępne tylko w sieci Douglas, a dochód ze sprzedaży każdego egzemplarza jest przekazywany na szczytny cel. Zachęcamy cię do udziału w tej akcji i wsparcia kobiet, które mierzą się z problemami zdrowotnymi.

Organizacja Kwiat Kobiecości

Kwiat Kobiecości to ogólnopolska inicjatywa, która jednoczy osoby zainteresowane staraniami o upowszechnienie profilaktyki oraz ułatwienie leczenia raka szyjki macicy oraz jajnika. Misją organizacji jest uświadomienie kobietom, że wykonane w porę badanie cytologiczne może ocalić zdrowie i życie niejednej z nich.

Kwiat Kobiecości działa poprzez edukowanie, przełamywanie tabu, nagłaśnianie problemu, finansowanie badań profilaktycznych oraz prowadzenie infolinii, poprzez którą osoby z problemami zdrowotnymi oraz ich bliscy mogą uzyskać profesjonalne wsparcie.

Organizacja zaprasza do współpracy liczne firmy i instytucje, którym leży na sercu wspólne dobro, które chcą zaangażować się w pomoc i przyczynić do poprawy wykrywalności nowotworów dróg rodnych. Do akcji przyłączyła się Monika Tomaszewska, twórczyni marki jubilerskiej Boska. Specjalnie w tym celu zaprojektowała wyjątkową bransoletkę charytatywną, która zdobi podwójnie – poprzez swoją estetykę oraz możliwość spełnienia społecznie pożytecznego uczynku.

Biżuteria charytatywna

Bransoletka zaprojektowana specjalnie dla wsparcia organizacji Kwiat Kobiecości stanowi niebanalną i estetyczną ozdobę. Została wykonana ze stopu jubilerskiego na bazie srebra pochodzącego z odzysku, które poddane procesowi rafinacji, zostało ponownie wykorzystane. Cyrkonie dodają jej blasku, różowy kamień jest symbolem kobiecej delikatności, a zieleń oznacza nadzieję oraz zespolenie z naturą i przyrodą.

Ten nietuzinkowy drobiazg dostępny jest w dwóch rozmiarach – S i M – w kolorze złotym lub srebrnym. Na uwagę zasługuje staranne wykonanie każdego egzemplarza oraz troska o to, aby pięknie i subtelnie prezentował się na każdej kobiecej dłoni.

Symboliczna wartość biżuterii

Nie od dziś wiadomo, że biżuteria to o wiele więcej, niż tylko ozdoba i uzupełnienie stylizacji. Jest nośnikiem głębokich znaczeń symbolicznych, pozwala okazywać uczucia, wyrażać miłość, wdzięczność i szacunek, podejmować poważne zobowiązania. Bransoletka charytatywna stworzona w warsztacie jubilerskim Boska stanowi dowód solidarności z innymi kobietami oraz empatii społecznej, wykraczającej poza jednostkowe doświadczenie.

To wyjątkowy produkt z misją, który możesz nosić na swoim nadgarstku pełna dumy i radości, bo masz świadomość, że przyczyniłaś się do uratowania zdrowia i życia jakiejś kobiety. Prezentowana biżuteria idealnie nadaje się na prezent dla bliskiej osoby – matki, przyjaciółki, siostry.

Miłość, troska, wdzięczność

Autorka projektu bransoletki charytatywnej i właścicielka marki Boska – Monika Tomaszewska – podkreśla, że ten drobny przedmiot symbolizuje wielkie uczucia: miłość, troskę i wdzięczność. Niesie komunikat: »Jesteś dla mnie ważna«. Poprzez jej zakup udzielasz wsparcia całej społeczności kobiet, osobom, które są ci wyjątkowo bliskie, a także tym, których imion nie znasz, ale przeczuwasz, że możesz im pomóc.

Niepokojące statystyki

Pamiętaj, że w Polsce każdego roku z powodu zbyt późnego wykrycia nowotworu szyjki macicy i jajnika życie traci ponad dwa tysiące kobiet. Do zmiany tego stanu rzeczy mogą przyczynić się profilaktyczne badania cytologiczne, pozwalające na wykrycie choroby we wczesnym stadium, co zdecydowanie ułatwia i przyspiesza proces leczenia. Każda bransoletka to szansa na wsparcie jednej kobiety, poprzez zapewnienie jej bezpłatnego badania.

Zachęcamy cię do wzięcia udziału w akcji charytatywnej zorganizowanej przez firmę Boska, drogerię Douglas oraz Organizację Kwiat Kobiecości. Drobne gesty mają wielką moc!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

X
Add to cart